Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Akce

 

OMLUX INVEST - AKCE - ZDARMA JEN OD NÁS


   

PROVIZE

Bydliš v činžaku, panelaku, v rodinnem baraku nebo či třebas ve včelině a potřebuješ to kapečku zateplit a aji jinak dat do rychtyku? Nebo maš kamoša, co by to tež chtěl? Tuš to kurde praskni Omluxu! Omlux to zrobi a ty maš zarobene, bo provize su hnedka v kapse.

Mužeš to pro Omlux robit aji nafurt. A čim lepši vysledky, tym větši prachy v kešeni, bo je to – kurde – na procenta. A eště bude love navic na cesty a na mobil.

Prvni ale zavolej na 800 11 66 55, bo je to zadara. Fajna baba z kanclu si tě poznači, přideš se ukazat a pak mužeš robit s Omluxem byznys na plne šrubky.

Fajne - no ni? Zduř!