Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Komplexní rekonstrukce panelových bytůChcete si nechat kompletně zrekonstruovat Váš byt, děsíte se nepořádku, hluku, prachu, běhání po úřadech a dalších nepříjemných věcí spojených s takovou rekonstrukcí? Tak konečně se bát nemusíte a můžete si nechat zrekonstruovat byt podle Vašich představ.


Omlux Invest Vám nabízí kompletní rekonstrukce panelových bytů, které zahrnují:

  • návrh bytového designera a architekta včetně zpracování studie
  • vypracování projektové dokumentace včetně posouzení statika pokud je nutné
  • cenová kalkulace včetně případného návrhu financování
  • vyřízení potřebných povolení a souhlasů dotčených orgánů
  • kompletní demontáž starého nábytku a zařízení bytu a odvozu na skládku
  • kompletní nová rekonstrukce dle odsouhlaseného návrhu a cenové kalkulace
  • závěrečný úklid


Jedině Omlux Invest Vám nabízí navíc BONUS:

  • po  dobu rekonstrukce bezplatné ubytování v nadstandardně vybaveném bytě
  • uschování věcí, které si chcete ponechat v zapečetěném skladu zdarma

 

Chcete rekonstrukci realizovat a nemáte dostatek finančních prostředků?


Ve spolupráci s Poštovní spořitelnou Vám nabízíme výhodný úvěr na celou rekonstrukci s dobou splácení až na 10 let.

 

A pro Vás kteří nechcete nic rekonstruovat a chcete mít raději vlastní dům ? Tak i pro Vás máme řešení ! Postavíme Vám dům podle Vašich představ a Váš stávající byt od Vás odkoupíme.

A jaké to má výhody ?

Po celou dobu výstavy Vašeho nového domu bydlíte pořád ve Vašem bytě, neřešíte žádné pronájmy, uskladnění nábytku a hlavně doplatíte nám pouze rozdíl mezi cenou bytu a Vašeho nového domu.

Víc informací na omlux@omlux.cz nebo zdarma na 800 11 66 55