Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Komplexní rekonstrukce RD

Potřebujete zrekonstruovat

  • střechu
  • zateplit dům
  • vyměnit okna
  • zrekonstruovat topný systém
  • zrekonstruovat rozvody SV,TUV,odpadů a elektřiny
  • případně udělat další potřebné stavební práce

Naše firma, která je na trhu od roku 1995 Vám tyto práce provede v prvotřídní kvalitě a 5 letou zárukou na práci.


Kompletní rekonstrukce rodinných domů

Kompletní rekonstrukce provádíme především na rodinných domech spolu s instalací nových technologií v rámci zateplování, výměny oken a dveří, instalací nových tepelných zařízení a jejich optimalizací.


Zpracování projektové dokumentace

Nabízíme Vám také možnost zpracování potřebné projektové dokumentace a vyřízení Ohlášení stavby případně Stavebního povolení pokud je nutné.

Rekonstrukce objektů z hlediska přípravy nejprve zkontrolujeme z hlediska formální správnosti plánovaných změn a následného  zhodnocení všech opatření, které předáme klientovi v souhrnném kumulativním rozpočtu. Na základě takto formálně zpracovaných údajů realizujeme následně stavebně technické úpravy, revitalizace a případné přístavby.Z časového hlediska je vždy klíčové, aby všechna realizační opatření na sebe úzce navazovala, a to především kvůli ceně přípravných prací stavby a následného naplánování veškerých technologických časů a operací.

Po dokončení realizace Vám předáme veškeré potřebné dokumenty včetně revizí pokud jsou nutné. Vždy po sobě vše uklidíme. Stavba musí být předána bez vedlejších materiálových odpadů nebo sutí, aby je klient nemusel uklízet na vlastní náklady.


Průzkum nemovitosti a termovize

Jelikož je každá rekonstrukce velmi individuální, je dobré si před zahájením projektové přípravy od nás vždy vyžádat průzkum nemovitosti, případně i další diagnostiku objektu, např. termovizí. Na základě takto provedeného průzkumu zjistíme, co je na objektu v přípravné fázi třeba realizovat, aby se předešlo skrytým vadám, které by mohly klienta  v budoucnu poškodit.

Všechny tyto práce Vám nabízíme na výhodné splátky bez navýšení až do výše 500tis.

Cenovou nabídku včetně výpočtu splátek Vám nabízíme ZDARMA.

Víc informací na omlux@omlux.cz nebo zdarma na 800 11 66 55