Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


O společnosti

Společnost OMLUX INVEST, spol. s r.o. vznikla v roce 1995 jako obchodní společnost zabývající se prodejem stavebních materiálů se sídlem na ulici Wattová v Ostravě Přívoze. V roce 2009 se přestěhovala do nového sídla v Ostravě Mariánských Horách na ulici Františky Stránecké 165/8, kde sídli dodnes. Koncem roku 2009 také vznikla pobočka v Praze Kunraticích na ulici Glazunovová 918.

V roce 1997 začala jako jedna z prvních firem provádět lité anhydritové podlahy. Od roku 1999 rozšířila své podnikání o stavební činnost spočívající v realizaci zateplování budov, výměně oken, zateplování plochých střech a generálních oprav balkónů. Od poloviny roku 2002 je společnost OMLUX INVEST, spol. s.r.o. čistě stavební firmou. Další rozšíření firmy proběhlo začátkem roku 2007 a to zahájením výroby vlastních plastových oken. Tento krok poskytl firmě možnosti poskytování komplexnějších služeb zákazníkovi a tím upevnila své postavení na trhu jako specialista na komplexní řešení obvodového pláště budov.

Působnost firmy v oblasti regenerací bytových domů se soustředí na městské části Ostravy, Prahy a Středních Čech. V oblasti litých anhydritových podlah působí firma převážně v Praze a ve Středních Čechách.

Reference prováděných prací je možné získat např. u firem Geosan Group a.s., Skanska CZ a.s., Metrostav a.s., Průmstav a.s. a dále u desítek Bytových družstev, respektive společenství vlastníků na Ostravsku. Roční objem vylitých podlah je cca170.000m2/rok a počet komplexních rekonstrukcí činí v průměru cca 30 panelových domů/rok.

O dobře nastoupené cestě společnosti OMLUX INVEST svědčí každoroční objem provedených prací, který přispívá ke stabilnímu postavení společnosti jako jedné z nejspolehlivějších na našem trhu.

Roční obraty:

2007 - 184,5 mil.
2008 - 244 mil.
2009 - 205 mil.

I ve společnosti OMLUX INVEST, spol. s r.o. se podepsala recese ve stavebnictví na hospodářském výsledku v roce 2009.

Strategií společnosti OMLUX INVEST, spol. s r.o. je úzká specializace na komplexní řešení obvodového pláště budov a provádění samonivelačních anhydritových podlah. Tyto služby chce firma stále poskytovat profesionálně, ve vysoké kvalitě a v dohodnutých lhůtách dle požadavků zákazníka.

Ve vztahu k zaměstnancům usiluje o zvyšování úrovně znalostí všech zaměstnanců, neboť si firma uvědomuje, že výkon a dobré jméno společnosti jsou dány kvalitou jejich zaměstnanců. Ve vztahu k dodavatelům jsou budovány takové formy spolupráce, aby firma byly úspěšná a spolupracovala jen s těmi nejlepšími dodavateli.