Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Plynové kotelny pro panelové a bytové domy

Máte starou plynovou kotelnu nebo kotelnu na tuhá paliva a chcete jí rekonstruovat? Nebo se Vám zdá že stávající systém vytápění je pro Vás ekonomicky neúnosný? Spol. OMLUX INVEST, spol. s r.o. Vám nabízí řešení!


Výhody špičkových kondenzačních kotlů JUNKERS

 • energeticky úsporný kotel s normovaným stupněm využití až 110 %
 • mimořádně tichý provoz
 • zabírá jen cca. 1 m2!+ Komfortní obsluha díky řídící jednotce Bosch Heatronic® 3
 • příznivá cena
 • dodávka včetně montáže na splátky bez navýšení


Plynové kondenzační kotle CerapurMaxx:

Štíhlé výkonné kotle pro montáž na stěnu:

I při potřebě vysokého výkonu jsou plynové nástěnné kondenzační kotle atraktivní alternativou ke stacionárním kotlům. CerapurMaxx  je k dispozici ve výkonových variantách 65 a 98 kW. Navíc lze propojit až čtyři kotle do kaskády a dosáhnout tak výkonu až 392 kW – dostatečný výkon i pro komfortní vytápění větších bytových domů a budov.


Energeticky účinný a prostorově úsporný:

Energetický stupeň využití je u CerapurMaxx zcela vyjímečný. S normovaným stupněm využití až 110 % přemění téměř všechnu energii obsaženou v plynu na teplo. Hořák s keramickými destičkami přitom spaluje plyn mimořádně tiše. Díky dodatečné izolaci opláštění kotle nepronikají za provozu ven prakticky žádné zvuky. Taktéž se svými nároky na prostor je CerapurMaxx velmi skromný. Půdorysná plocha pro čtyřnásobnou kaskádu díky inteligentnímu stavebnicovému systému zabírá jen cca. 1 m2!

Výhody na první pohled:

 • energeticky úsporný kotel s normovanýmstupněm využití až 110 % díky hořáku s keramickými destičkami
 • a optimalizovanému tepelnému výměníku
 • možné zapojení až čtyři kotlů do kaskády na mimořádně malém prostoru
 • komfortní obsluha díky řídící jednotce Bosch Heatronic® 3 a nové generaci regulátorů Junkers
 • mimořádně tichý provoz
 • algoritmus Solar Inside – ideální pro kombinaci se solárními systémy


Technické parametry plynového kondenzačního kotle:

Označení kotle   ZBR 65-2   ZBR 98-2
Otopný výkon v kW 65   98
Jmenovitý tepelný výkon v kW 15-65   20-98
Max. teplota otopné vody ve °C 90   90
Hmotnost v kg 70   70
Výška / Šířka / Hloubka v mm   980 / 520 / 465   800 / 520 / 465


ZDARMA VÁM ZPRACUJEME CENOVOU NABÍDKU VČETNÉ VÝPOČTU SPLÁTEK.

VÍCE INFORMACÍ NA omlux@omlux.cz nebo zdarma 800 11 66 55