Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Solární systémy pro panelové a bytové domy

Akce na solární systém!!!

Při kompletní revitalizaci domu nabízíme solární systém na ohřev vody, který nám zaplatí až z úspor. Víc informací na naší bezplatné lince 800 11 66 55.

 

Máte zatepleno, vyměněná okna a hledáte další možnosti úspor energií ? Pořiďte si solární systém pro ohřev TUV. Spol. OMLUX INVEST, spol. s r.o. Vám nabízí 16 letou zkušenost v dodávce a montáži těchto systémů.

Termické solární systémy pro panelové a bytové domy

Na základě našich zkušeností Vám nabízíme termické solární systémy k přípravě teplé užitkové vody ve Vašem panelovém nebo bytovém domě.

Pro běžné panelové domy může být návratnost investice již od 8 až 10let  jeho využívání. Vezmeme-li v úvahu dlouhou životnost solárního systému (kolektory mají životnost delší jak 30 let), jsou úspory za sníženou spotřebu stávajících energií velmi vysoké.

Umístění solárních kolektorů

Umístění solárních kolektorů na střechu nebo fasádu domu je společně s vhodnou akumulací řešeno individuálním projektem. Pro většinu stávajících systémů k přípravě TUV a přitápění v panelových a bytových domech, lze nalézt vhodné a účinné technické řešení a propojení. Běžně lze v panelových domech do 8 pater dosáhnout (instalací kolektorů na střechu) snížení nákladů na přípravu TUV v rozsahu 35 - 55%. U menších panelových nebo bytových domů lze dosáhnout úspor vyšších (až 70%). U panelových nebo bytových domů s více patry, je vhodné využití fasádních kolektorů. Tímto řešením lze v kombinaci se střešním solárním systémem dosáhnout vyššího pokrytí solárním systémem a tedy i vyšších úspor.

A CO ŘÍCT ZÁVĚREM? JE TO  SPRÁVNÁ CESTA? ROZHODNĚ ANO!


Návratnost investic do solárních systémů pro bytové domy

S rostoucími cenami energií se snižuje i návratnost investic do solárních systémů pro bytové domy. Bytovým družstvům a společenstvím vlastníků, které vyřešili zateplením fasády objektu a výměnou oken vysoké náklady na vytápění, se tak otvírá reálná možnost dalších úspor na provozu objektu a další snížení závislosti na rostoucích cenách energií. Teplá voda dnes již nepatří ke komfortu, nýbrž ke standardu našich domácností a její příprava by měla být jednoznačně efektivní, levná a ekologická. Solární systémy jedinečně snoubí všechny tyto požadavky a stále více se ukazuje, že mají velkou šanci se v budoucnu stát nedílnou součástí všech systémů pro přípravu TUV. Díky používaným materiálům a životnosti více než 25 let, nemůže žádný investor udělat instalací solárního systému chybu. Jedinou podmínkou je tedy profesionalita dodavatelské firmy a správný návrh solárního systému.

A S TÍM VŠÍM VÁM RÁDI POMUŽEME.


Nabízíme taky možnost dodávky a montáže solárních systémů pro:

  • školy, školky
  • koupaliště, wellnes centra,fitness centra,sportoviště
  • výrobní objekty, nemocnice, hotely, penziony

 

Slunce Vám neposílá žádné účty !

Cenovou nabídku včetně výpočtu splátek Vám nabízíme ZDARMA.

Víc informací na omlux@omlux.cz nebo zdarma na 800 11 66 55