Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Tepelná čerpadla AC Heating

Tepelná čerpadla AC Heating 
AC Heating
AC Heating používá u svých systémů tepelných čerpadel a regulačních systémů vždy nejpokrokovější technologii. V současné době nabízí nejširší výkonovou řadu tepelných čerpadel s plynulou regulací výkonu, a to v rozsahu od 6 do 55 kW. Z jednotlivých modelů je možné skládat kaskády o výkonech až několika stovek kW. V sortimentu má jednofázové i třífázové modely. Ve spolupráci s firmou Nilan s.r.o. v roce 2011 uvedli na trh unikátní kompaktní model rekuperační jednotky s dvěma tepelnými čerpadly. Tento model VP18 Anaconda AW je velice úspěšný především v novostavbách, kde je nutné řešit vytápění, rekuperaci (pasivní i aktivní), chlazení a ohřev teplé vody.
Příručka - tepelná čerpadla pro bytové domy 2013 - klikněte a stáhněte si ji ve formátu PDF
AC Heating – inteligentní regulační systém xCC
Díky inteligentnímu regulačnímu systému xCC jsou tepelná čerpadla AC Heating Convert AW jedinečnými a splňují i ty nejpřísnější požadavky projektantů a uživatelů. Tento regulační systém řídí nejen tepelné čerpadlo, ale i celý topný systém v domě. Navíc s ním lze ovládat i jiné prvky v domě, jako je například ovládání žaluzií, závlahu zahrady atd. Samozřejmostí je možnost připojení k řídicímu systému inteligentního domu. Mezi hlavní výhody systému xCC patří vysoký stupeň přizpůsobení s možností rozšiřování a ovládání přes internet a mobilními telefony a tablety.
Tepelná čerpadla AC Heating

AC Heating – kvalita a péče o zákazníky
Spolehlivost je nejdůležitějším kritériem při návrhu celého systému. Proto je při výrobě kvalita zpracování, kvalita a spolehlivost použitých komponent vždy na prvním místě. Hlavním partnerem AC Heating je Toshiba.
Záruka 7 let bez nutnosti placených prohlídek je standardem.
Jednou z priorit je zpracování technických projektů jak samotného zapojení tepelného čerpadla, tak především řízení celého topného systému (vytápění více sekcí, bazén, chlazení, rekuperace, ohřev teplé užitkové vody, atd.). V rámci instalace tepelného čerpadla mají zákazníci kompletní projektovou dokumentaci zdarma.

Tepelná čerpadla pro rodinné domy
Vytápění tvoří největší část provozních nákladů každého domu. Proto jsou tepelná čerpadla Convert AW a jejich regulační systém xCC  navrhována s nejvyšší pečlivostí a rozmyslem.
Tepelná čerpadla AC Heating Convert AW plynule mění svůj výkon pomocí invertoru. Nepotřebují žádný akumulační (taktovací) zásobník topné vody. Mohou se dimenzovat na plnou tepelnou ztrátu domu a tím omezit spínání provozně drahého bivalentního zdroje tepla.
Plynulá regulace výkonu a vhodné dimenzování výkonu zaručují optimální provozní parametry, vyšší topný faktor, prodloužení životnosti a snížení provozních nákladů.
Široká řada tepelných čerpadel AC Heating Convert AW s řídicím systémem xCC umožňuje pro každý dům navrhnout individuální řešení. Platforma systémů AC Heating je otevřená a umožňuje kombinovat různé typy stávajících i nových komponent.
Vždy je ekonomičtější přizpůsobit zapojení a regulaci topného zdroje stávajícímu stavu, než upravovat topnou soustavu podle požadavků topného zdroje. Díky tomu dochází k výrazným úsporám pořizovacích nákladů. Zbytečně pořízené akumulační zásobníky, nevyužité integrované zásobníky TUV nebo elektrokotle v tepelných čerpadlech jsou minulostí. Systémy AC Heating umožňují všechny komponenty, včetně stávajících, volitelně kombinovat a v budoucnu měnit nebo doplňovat.
Tepelná čerpadla AC Heating

Systémy pro bytové domy a velké objekty
ŘEŠENÍ VYTÁPĚNÍ A OHŘEVU UŽITKOVÉ VODY PRO BYTOVÉ DOMY, PENZIONY, HOTELY, ŠKOLY, ŠKOLKY A PRŮMYSLOVÉ OBJEKTY.

Stálé zdražování energií vede vlastníky všech nemovitostí hledat cesty, jak snížit jejich energetickou náročnost. Vytápění a ohřev užitkové vody jsou energeticky velmi náročné a proto lze v obou případech dosáhnout výrazných úspor. Jedním z řešení je odpojení od CZT nebo lokální výtopny a zřízení malé výtopny s tepelnými čerpadly přímo v objektu. Řešení se splitovými jednotkami vzduch-voda AC Heating Convert AW má navíc velmi malé prostorové nároky a spojením jednotek do kaskád je možné sestavit topný zdroj o výkonu až několik stovek kilowattů.

MÁTE SPOTŘEBU TEPLA A JEHO CENU POD KONTROLOU?
CHCETE BÝT NEZÁVISLÍ NA DODAVATELI TEPELNÉ ENERGIE?
CHCETE PLATIT JEN ZA SPOTŘEBOVANOU ENERGII?


MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ
Lokální výtopna s tepelnými čerpadly

Výhody       
 • Nezávislost na dodavatelích tepla
 • Snížení ztrát rozvodů
 • Optimalizace ekvitermního řízení
 • Výrazná úspora nákladů
 • Výdaje za tepelnou energii pod kontrolou
AC Heating a Omlux Vám nabízí   
 • Vytápění objektu
 • Ohřev užitkové vody
 • Rozpočet změny zdroje vytápění
 • Ekonomickou rozvahu návratnosti investice
 • Prezentaci projektu
 • Projekční práce
 • Instalaci na klíč
 • Podporu při zajištění financování
 • Podporu při jednání se současným dodavatelem tepelné energie
 • Podporu při jednání s dodavatelem elektrické energie
Garance       
 • Záruka 7 let
 • Dálková správa
 • Diagnostika
 • Optimalizace nastavení při provozu
 • Monitorování provozu
 • Servis/dispečink