Podlahy Supellex

Vinylové podlahy se vyrábějí buď jako vinylové dílce lepené nebo v plovoucím systému. Nabízíme k prodeji zátěžové koberce, vhodné pro komerční prostory. Prohlédněte si naší nabídku koberců. Laminátové plovoucí podlahy řadíme mezi plovoucí podlahy, tedy takové, které nejsou pevně spojeny s podkladovou vrstvou. Klasické dřevěné podlahy jsou klenotem v říši podlah. Připomínají časy, kdy vzhled a kvalita řemeslné práce hrály svou roli. Přírodní linoleum je podlahovina složená z přírodních materiálů. Tato podlaha je u nás v podvědomí jako Marmoleum®. WPC terasová prkna vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům vnějšího prostředí. Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a také vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi. Korkové podlahy jsou chemicky neutrální a antistatické, nepřitahují prach, který je jednou z nejčastějších alergií u dětí.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...


Termokamera

TERMOKAMERA - zamezte úniku tepla !TERMOKAMERA - zamezte úniku tepla !

Jak lze rychle zjistit tepelné ztráty?

Jedno řešení se nabízí. Další službou firmy OMLUX INVEST, spol. s r.o., která je odborníkem na revitalizaci panelových a rodinných
domů je snímkování termokamerou. Její vyžití je u zakázek, kde termokamera pomůže při rozhodování jak zateplit danou fasádu. Dokáže najít skryté úniky tepla a místa ohrožená tvorbou plísně. Následné zateplení bude proto o to účinnější.

Chceme tuto službu nabídnout i vám. Náš technik vám provede snímkování a vypravuje závěrečnou zprávu. Na ceně a termínu se dohodneme.
V případě realizace revitalizace vašeho domu, provádíme měření před i po realizaci zcela zdarma v rámci kontroly kvality práce.